דירה דיסקרטית. תחליף טוב למלון

דירה דיסקרטית. תחליף טוב למלון

דירה דיסקרטית היא סוג של דירה פרטית שנועדה לספק פרטיות ולהציע גישה מוגבלת לציבור. בדרך כלל, דירות מסוג זה מושכרות על ידי מי שמחפש מקום בו יוכל לגור בעילום שם ובכך לא למצוא בקלות. https://uae-massage-center.com/

ישנן סיבות רבות ושונות מדוע אנשים עשויים לרצות לשכור דירה כזו. אנשים מסוימים עשויים להסתתר מפני החוק או פושעים אחרים, בעוד שאחרים עשויים לרצות מקום שבו יוכלו לברוח מהחיים האישיים שלהם מבלי להימצא.

המונח "דירה דיסקרטית" משמש למגוון מטרות. במקרים מסוימים, הוא משמש לתיאור דירה המושכרת למטרה מסוימת (למשל, לביקור בן משפחה או חבר חולה). במקרים אחרים, הוא משמש לתיאור דירה שתוכננה במיוחד כדי להיות דיסקרטית ופרטית (למשל, על ידי כניסה אחת בלבד).

במאמר זה נדון בסוג השני של "דירות דיסקרטיות" המיועדות להיות דיסקרטיות ופרטיות. לדירות אלו יש לרוב כניסה אחת והן מעוצבות מתוך כוונה להיות בלתי בולטת על מנת לספק פרטיות וביטחון.

היא מקום אליו אנשים יכולים ללכת לפגוש את בני הזוג שלהם בסתר. הוא מושכר בדרך כלל לפי שעה, עם מינימום של ארבע שעות להזמנה.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים ירצו להזמין דירה כזו עבור עצמם או עבור מישהו אחר. ייתכן שחלק מהאנשים יזדקקו לזה לעבודה ויצטרכו להיעדר מהמשרד הביתי שלהם לכמה שעות, אחרים אולי בוגדים בבן הזוג שלהם ורוצים לשמור את זה בסוד, חלק עלולים לעבור גירושים ולא רוצים את ילדים כדי לברר על הרומן או שיאלצו להתמודד עם בעיות משמורת, או שחלקם פשוט לא מרגישים בנוח להביא את בן הזוג הביתה בגלל נסיבות משפחתיות.

מדובר במתחם דירות בו מובטחת לדיירים הפרטיות שלהם. לבניין מספר תכונות שהופכות אותו למקום מושלם לחיות בו אם אתה רוצה לשמור על פרטיות חייך.

הדירה ממוקמת ברובע היוקרתי של סן ז'רמן דה פרה, פריז. זהו בית מגורים דיסקרטי עם שירות קונסיירז'.

הוא ממוקם בקומה השלישית של בניין מהמאה ה-18.