דירה דיסקרטית בנהריה. תחליף לא יקר למלון

דירה דיסקרטית בנהריה. תחליף לא יקר למלון

נהריה היא עיר במחוז הצפון בישראל. העיר ממוקמת על חוף הים התיכון, בערך באמצע הדרך בין עכו לחיפה. היא אחת מארבע הערים המרכיבות את מטרופולין עכו-נהריה.

אוכלוסיית נהריה בשנת 2017 מנתה 52,000 נפש, עם רוב יהודי ומיעוט מוסלמי.

דירה זו ממוקמת בנהריה וכוללת 2 חדרי שינה, סלון, מטבח וחדר רחצה. ניתן להשכרה תמורת 1,000 דולר לחודש. דירה דיסקרטית בנהריה

בדירה שני חדרי שינה עם חדר רחצה אחד וסלון. המטבח מאובזר היטב בכל מכשירי החשמל הדרושים. נכס זה זמין להשכרה במחיר של $1,000 לחודש.

דירה דיסקרטית בנהריה היא דרך מצוינת לשהות בעיר תוך שמירה על הפרטיות. דירות אלו מושלמות למטיילים שרוצים לחוות את העיר מבלי להיות מוטרדים מכל ההמולה שלה.

נהריה היא עיירת נופש המציעה כל מיני פעילויות, מסעדות וחנויות. העיר היא גם ביתם של אטרקציות רבות כמו מוזיאון נהריה, המכיל חפצים מתרבויות עתיקות.

נהריה היא עיר חוף בישראל. יש בה כ-57,000 תושבים. העיר ידועה במיקומה וביופי הטבעי שלה.

הדירה ממוקמת בלב נהריה, בקומה הראשונה בבניין בן שתי קומות והיא תוכננה בצורה דיסקרטית מאוד לכבד את פרטיותכם.

דירה דיסקרטית בנהריה היא פתרון מושלם למי שרוצה ליהנות מהעיר תוך שמירה על הפרטיות.

נהריה היא עיירת חוף יפהפייה, השוכנת במחוז הצפון בישראל. הוא ידוע כיעד תיירותי ויש בו אטרקציות רבות להציע.

נהריה היא עיר בצפון הארץ. הוא ממוקם על חוף הים התיכון, בסמוך לגבול לבנון וסוריה. אוכלוסיית נהריה מונה כ-45,000 איש. בנהריה יש אוכלוסייה מגוונת עם יהודים, מוסלמים ונוצרים החיים בה.

ניתן לשכור

ב-1000$ לחודש והיא כוללת חדר שינה, מטבח, סלון ופינת אוכל. דמי השכירות החודשיים כוללים את כל החשבונות - חשמל, מים, אינטרנט, טלוויזיה בלוויין ושירותי ניקיון אחת לשבועיים.