דירה דיסקרטית בנהריה. תחליף לא יקר למלון

דירה דיסקרטית בנהריה. תחליף לא יקר למלון

דירה זו ממוקמת בשכונת מגורים עם רמת אבטחה גבוהה. הוא קרוב לים, מה שמקל על ליהנות מהאוויר הצח ולהתאמן.

דירה דיסקרטית בנהריה היא מקום בו תוכלו לחיות בשקט ובפרטיות.

הדירה הדיסקרטית בנהריה היא אופציה מצוינת לאנשים שרוצים לחיות את חייהם הרחק מעיני הציבור. עם דירה דיסקרטית, אתה מקבל את כל השירותים שאתה צריך תוך כדי יכולת לשמור על הפרטיות שלך.

דירה קטנה זו ממוקמת במרכז העיר, רק כמה צעדים מחוף הים. יש בו נוף יפהפה לים והוא בחירה מצוינת למי שרוצה ליהנות מהשהייה שלו ועדיין ליהנות מכל האטרקציות של נהריה. https://uae-massage-center.com/citys/Discreet-apartments-in-Nahariya.php

הדירה מרוהטת במלואה וכוללת שני חדרי שינה, סלון, מטבח ושני חדרי רחצה. מקום חניה זמין גם כן באתר.

דירה דיסקרטית בנהריה היא מקום נהדר לגור בו. יש בה את כל הנוחיות הדרושה כדי לנהל חיים נוחים. דירה זו כוללת סלון מרווח ופינת אוכל המושלם לאירוח אורחים.

דירה זו כוללת גם שני חדרי שינה עם חדרי רחצה צמודים וחדר שינה אחד עם חדר רחצה צמוד. המטבח מאובזר במלואו עם מכשירי חשמל מודרניים והוא מגיע עם מדיח כלים, תנור, מקרר ומיקרוגל. כמו כן, ניתן למצוא מתקני כביסה, חניה ומקומות אחסון בתוך הבניין.

דירות דיסקרטיות משמשות לרוב אנשים שרוצים לשמור על פרטיות ענייניהם. דירות אלו מושכרות לרוב לפרק זמן קצר, והשוכרים אינם צריכים לחשוף מידע אישי.

אני רוצה להכיר לכם דירה שנמצאת בנהריה, ישראל. דירה זו זמינה להשכרה כרגע וכוללת 3 חדרי שינה, 2 חדרי רחצה, מטבח ומרפסת. מחיר דירה זו הוא 1,500$ לחודש.

דירה דיסקרטית בנהריה היא אופציה טובה למי שרוצה להתרחק מהמולת העיר. הדירה ממוקמת באזור מגורים שקט, המושך אליו אנשים שרוצים לגור הרחק מהרעש.

היא בחירה מצוינת למי שרוצה להתרחק מהמולת העיר. הדירה ממוקמת באזור מגורים שקט, המושך אליו אנשים שרוצים לגור הרחק מהרעש.