דירה דיסקרטית בחיפה. האזורים הטובים ביותר

דירה דיסקרטית בחיפה. האזורים הטובים ביותר

הדירה ממוקמת בבניין פרטי ושקט עם גינה. בדירה 2 חדרי שינה, סלון, מטבח, חדר רחצה ועוד.

הבניין מציע מקומות חניה למבקרים ולאורחים. בבניין יש גם מעלית.

הדירה הדיסקרטית בחיפה היא דירה מודרנית, יוקרתית ונוחה עם כניסה פרטית. הוא קרוב לחוף חיפה ולמרכז הכרמל. בבניין מערכת אבטחה 24 שעות ביממה, מעלית וחניה. דירה דיסקרטית בחיפה

היא מתאימה לשהייה קצרה או שהות ארוכה שכן יש בה את כל השירותים של הבית.

בעיר שידועה במגוון הדתי שלה, יכול להיות קשה למצוא דירה שהיא לא רק משתלמת אלא גם דיסקרטית. מצאנו את הדירה המושלמת עבורכם.

דירה זו ממוקמת באחת השכונות הפופולריות ביותר בחיפה. יש לו נוף נהדר והוא קרוב לכל אפשרויות התחבורה הציבורית. בבניין יש מדיניות קפדנית של אסור לחיות מחמד והמרפסת אטומה מעיני הציבור. כך שלעולם לא תצטרכו לדאוג שהשכנים או העוברים ושבים יבחינו בהם כשאתם מתרווחים על המרפסת עם קפה ביד.

כמו כן בבניין מותקנות בכל פינה בבניין מצלמות אבטחה ומצלמות טלוויזיה במעגל סגור 24 שעות ביממה לבטיחותכם ולשקט הנפשי שלכם!

הדירה ממוקמת באזור לא עמוס במיוחד ויש בה גם הרבה עצים.

יש לו גינה פרטית וחניה פרטית. יש גם שתי מרפסות, אחת בקומה הראשונה ואחת בקומה השנייה.

בבניין יש מצלמות אבטחה ומעקב 24 שעות ביממה.

כתבה זו עוסקת בדירה דיסקרטית בעיר חיפה, ישראל. הדירה ממוקמת באזור מגורים מרוחק ממרכז העיר. יש לו חדר שינה אחד וחדר רחצה אחד, והוא זמין להשכרה לטווח קצר.

המאמר מדבר על השירותים השונים שמספקת הדירה, כמו גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי, טלוויזיה בכבלים ותנור חשמלי. המאמר גם מזכיר שיש סופרמרקטים ומסעדות בקרבת מקום וכן כמה בתי קפה.

המאמר פורסם ב-18 בנובמבר 2018.

מדובר ב

. הוא ממוקם בבניין מאובטח וכולל מעלית, חניה ומתקני כביסה.

בדירה שני חדרי שינה, סלון, מטבח וחדר רחצה.