דירה דיסקרטית בכפר סבא. אזור מזרח

דירה דיסקרטית בכפר סבא. אזור מזרח

דירה דיסקרטית בכפר סבא היא מקום שבו אתה יכול להיות האני האמיתי שלך. אתה יכול לקבל חיים שאתה גאה בהם, מבלי לדאוג מה אנשים יחשבו.

אתה לא צריך לדאוג לשפוט על ידי המשפחה או החברים שלך. אתה לא צריך לדאוג לגבי המבטים השיפוטיים שאתה מקבל כשהם מגלים שאתה הומו, או כשהם מגלים שאתה טרנסג'נדר.

דירות דיסקרטיות אינן מיועדות רק לאנשים המחפשים מקום בטוח לחיות בו. הם גם מספקים הזדמנות לאנשים שרוצים להתחיל מחדש ולהשאיר את העבר שלהם מאחוריהם.

דירה דיסקרטית בכפר סבא היא דירה המושכרת לתקופה קצרה. הוא מושכר בדרך כלל לכמה שבועות או חודשים והוא מספק לשוכרים פרטיות, שלא הייתה להם אם היו שוכרים בית או דירה.

מדובר בבניין עם שתי דירות בגדלים שונים. הדירה הקטנה יותר מיועדת למי שרוצה לשהות בכפר סבא לפרק זמן קצר והגדולה יותר מיועדת למי שרוצה לגור בה לטווח ארוך. לבניין חניה, גינה ובריכת שחייה.

הדירות ממוקמות במרכז כפר סבא, בסמוך לקניון ולתחבורה ציבורית.

הדירה בבניין חדש במיקום טוב ונוף מדהים.

דירה דיסקרטית בכפר סבא היא בחירה מצוינת למי שרוצה לגור בעיר עם מקום שקט ופרטי, אך גם קרוב למרכז העיר.

דירות דיסקרטיות בכפר סבא הן אופציה מצוינת למי שזקוק לפרטיות ורוצה להתרחק מעיני הציבור. הדירות מושלמות למי שרוצה לגור בשכונה בטוחה, אך עדיין להיות קרוב לעיר.

מתחם הדירות מוקף בשטחים ירוקים המציעים פרטיות ומקלים על קבלת אוויר צח. יש בו גם מרכז כושר ובריכת שחייה, שהופכים אותו למיקום אידיאלי עבור אלה שאוהבים להישאר פעילים.

הדירה ממוקמת בבניין חדש בכפר סבא, עיר יפיפייה בלב ישראל. זה רק הליכה קצרה לים ולמרכז העיר העתיקה.

דירה זו מושלמת עבור נוסעים עסקיים ואנשי מקצוע הזקוקים למקום שהייה דיסקרטי.

זוהי דירה למי שמחפש

.

כפר סבא היא עיירה מקסימה בישראל, הידועה בנוף היפה שלה, וגם מקום טוב לחיות בו. ישנן דירות רבות להשכרה בכפר סבא, ואחת הדירות הדיסקרטיות ממוקמת באזור הנקרא "העיר העתיקה". דירה דיסקרטית בכפר סבא

דירה זו מתאימה למשפחות עם ילדים. יש לו גינה גדולה וחניה. הדירה כוללת 3 חדרי שינה, 2 חדרי רחצה, מטבח, סלון ומרפסת.

זוהי דירה מפוארת להשכרה בכפר סבא, ישראל. בדירה 3 חדרי שינה ו-2 חדרי רחצה. הסלון מרווח וכולל מרפסת עם נוף לים התיכון. הוא כולל גם מקום חניה פרטי ומעלית.

הדירה ממוקמת באזור היוקרתי ביותר של כפר סבא, קרוב לבתי ספר, גני ילדים, קניונים ומסעדות.