דירה דיסקרטית בעכו. ללא מתווך

דירה דיסקרטית בעכו. ללא מתווך

אני מחפש דירה דיסקרטית בעכו. אני צריך להיות מסוגל לשכור אותו לחודש או חודשיים ואז להמשיך הלאה.

שלום,

צר לי אך אין לנו דירות בעכו הפנויות להשכרה.

תודה,

ההנהלה

הדירה ממוקמת בשכונה מאוד דיסקרטית ובטוחה, עם נוף נהדר של עכו. הוא נמצא במרחק של 3 דקות בלבד ממרכז העיר. https://uae-massage-center.com/citys/Discreet-apartments-in-Acre.php

הדירה בקומת קרקע וכוללת גינה פרטית עם נוף נהדר של עכו.

עכו היא עיר קטנה בברזיל. הוא ממוקם על חוף האוקיינוס האטלנטי. בעכו מתגוררים כ-200,000 איש והיא ידועה ביופיה הטבעי.

המדור הזה ידבר על דירה דיסקרטית בעכו. דירות אלו פופולריות בקרב תיירים מכיוון שהן מציעות מרחב פרטי לשהות בו בעיר היפה הזו.

עכו היא עיר במחוז הצפון בישראל. הוא ממוקם כ-20 ק"מ בפנים הארץ מהים התיכון ו-60 ק"מ צפונית לתל אביב.

בעכו מתגוררים קצת יותר מ-30,000 תושבים. עכו הוכרזה כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 2001, והיא אחת הערים המאוכלסות ברציפות העתיקות בעולם.

העיר עכו ממוקמת במדינת ריו גרנדה דו נורטה, ברזיל. הוא ידוע ביופיו הטבעי ובמורשת התרבותית שלו. בעיר מתגוררים כ-200,000 איש.

לעכו יש הרבה מה להציע למבקרים ולתושבים כאחד. אפשר ליהנות מהחופים היפים, היערות השופעים והאתרים ההיסטוריים כמו פורטה דה סאו ז'ואאו בפטיסטה דה אג'ודה. ישנן גם אחוזות קולוניאליות רבות ששוקמו לתפארתן ומשמשות כיום כאטרקציות תיירותיות.

עכו היא עיר סודית בצפון ישראל. הוא הוקם בשנת 1858 על ידי האימפריה העות'מאנית, וקיבל את שמה בשל מיקומה על גדות נהר עכו. העיר היא כיום מרכז מסחרי הומה בו ניתן למצוא מסעדות, חנויות ובתי קפה. יש גם מבנים היסטוריים רבים שנשמרו והפכו למוזיאונים.

אני מחפש

שקרובה לעבודה שלי כדי שאוכל להקדיש פחות זמן לנסיעות.