דירה דיסקרטית ברחובות. כללי הזמנה

דירה דיסקרטית ברחובות. כללי הזמנה

דירה זו ממוקמת ברחובות, ישראל. השטח כולל של 650 מ"ר וכולל 3 חדרי שינה, 2 חדרי רחצה, מטבח וסלון. הדירה בקומה שנייה בבניין עם מעלית.

לדירה מרפסת גדולה עם נוף יפה לגינה וניתן להשתמש בה לסעודה בחוץ או למנוחה. לסלון יש גישה למרפסת וכן גישה לגינה דרך דלתות צרפתיות. לדירה זו גם חניה תת קרקעית לרכב 1 ומקום אחסון ל-2 אופניים.

דירה דיסקרטית זו מושלמת למי שרוצה את הפרטיות שלו ברחובות!

זוהי דירה דיסקרטית ברחובות, ישראל. זה ליד מרכז העיר, קרוב לאוניברסיטת חיפה ולטכניון. לדירה מרפסת עם נוף יפה והיא מרווחת מספיק כדי להכיל עד ארבעה אנשים.

מיקומה של דירה דיסקרטית זו ברחובות מושלם לסטודנטים מהאוניברסיטה או לאנשים שרוצים לבקר בתל אביב מבלי לעבור במרכז העיר הצפוף.

לרוב קשה להשיג דירות דיסקרטיות ברחובות. לכן אנחנו כאן כדי לעזור לך למצוא את המושלם. יש לנו מבחר רחב של דירות, החל מדירות סטודיו ועד שלושה חדרי שינה, המצוידות בכל השירותים הדרושים לכם.

מדובר בדירה דיסקרטית, ברחובות. זוהי דירה פרטית ומבודדת המספקת תחושה של שלווה ושלווה. הדירה יכולה להכיל שני אנשים בנוחות.

בדירה מטבח, סלון, מרפסת, פינת אוכל ושני חדרי שינה. יש גם חניון זמין לאורחים המעוניינים ללון.

הדירה מספקת גישה נוחה לכבישים המהירים והיא נמצאת במרחק של 10 דקות בלבד ממרכז העיר רחובות.

דירה דיסקרטית ברחובות היא בחירה מושלמת ליחידים המחפשים פרטיות וביטחון. https://uae-massage-center.com/citys/Discreet-apartments-in-Rehovot.php

הדירות ממוקמות במיקום שקט ובטוח, עם גישה נוחה למרכז העיר.

היא מקום בו אנשים יכולים לחיות מבלי שישפטו אותם על ידי אחרים.

דירות דיסקרטיות הופכות לפופולריות יותר בישראל. ישנן סיבות רבות מדוע מישהו ירצה לגור בדירה דיסקרטית. חלק מהאנשים אולי מתחבאים ממשפחותיהם, חלק מנסים להתחמק מגובי חובות, וחלק פשוט רוצים להתרחק מהעין הציבורית לזמן מה.

הדבר החשוב ביותר בדירות אלו הוא שהן מספקות פרטיות ודיסקרטיות למי שהכי זקוק לה.