דירה דיסקרטית בצפון. מה שאתה צריך לדעת

דירה דיסקרטית בצפון. מה שאתה צריך לדעת

דירה זו ממוקמת בחלק הצפוני של העיר, כמה רחובות מחוף הים. יש בה סלון גדול עם מרפסת ומטבח פתוח. חדר השינה נמצא בקומה השנייה, עם חלון המשקיף לרחוב.

דירה דיסקרטית בצפון מושלמת למי שרוצה לגור ליד חוף הים אבל לא רוצה להיות קרוב לכל האטרקציות התיירותיות שלה.

הצפון הוא חלק יפה של העולם, ולא תמיד קל למצוא מקום לינה.

דירה דיסקרטית בצפון היא מקום אידיאלי למי שמחפש חופשה שלווה באזור יפהפה.

דירה זו ממוקמת ממש מחוץ למרכז העיר, כך שתוכלו ליהנות מכל מה שיש לאזור הזה להציע מבלי להיות קרוב מדי להמולה. יש בו גם את כל מה שאתה צריך עבור השהות שלך, כולל מתקני חימום ובישול.

היא מקום יוקרתי, פרטי ומבודד.

לא קל למצוא מקום שעומד בכל הקריטריונים הללו. אבל יש כאלה שמתקרבים.

הדירה ממוקמת בלב שכונת נורת' אנד, במרחק הליכה קצר משביל החופש המפורסם של בוסטון. האזור ידוע במסעדות האופנתיות שלו, האטרקציות המשפחתיות וחיי הלילה התוססים שלו.

מה יש בקרבת מקום:

-מסעדות:

-בתי קפה:

-חיי לילה:

-אטרקציות: דירה דיסקרטית בצפון

זה מקום שבו אתה יכול להיות עצמך. אתה לא צריך לדאוג מה אנשים חושבים עליך. אף אחד לא יידע שאתה כאן.

הדירה זמינה תמורת 1,500 דולר לחודש וכוללת חדר שינה אחד וחדר רחצה אחד. הדירה ממוקמת בצפון העיר ויש לה מרפסת גדולה עם נוף לאגם. היא כוללת גם מטבח מודרני, אינטרנט מהיר ומיזוג אוויר.

זה סיפור על חבר שלי. הוא בשנות העשרים המאוחרות לחייו והוא גר עם הוריו בשנים האחרונות, משלם את הלוואות הסטודנטים שלו. הוא חיפש מקום לשכור ומצא מקום מושלם עבורו. זה היה בחלק הצפוני של העיר, ליד המקום שבו הוא עובד, והיו בו כל השירותים שהוא רצה. הבעיה היחידה הייתה שהיא לא הייתה רשומה כדירה אלא כ"דירה דיסקרטית".

הסיבה שהדירה הספציפית הזו לא הייתה רשומה כדירה, אלא דיסקרטית היא משום שהיא משמשת אנשים שמחפשים הסדרים לטווח קצר עם אנשים אחרים. לפעמים ההסדרים האלה הם בעלי אופי מיני ולפעמים הם לא. במקרה הזה, חבר שלי שכר את המקום כי הוא צריך מקום מגורים במהירות ולא רצה לחכות לבקשה לחכירה שתעבור או לשלם יותר כסף על משהו אחר.